O nas

Nasze Biuro Rachunkowe zlokalizowane jest w Gliwicach i zostało utworzone w oparciu o ponad dziesięcioletnie
doświadczenie w branży podatkowo-księgowej.

Naszym fundamentem jest bardzo rzetelne oraz profesjonalne podejście do problemów każdego z naszych klientów. Dzięki połączeniu profesjonalizmu i niewygórowanej cenie nasza księgowość zdobyła uznanie wśród właścicieli firm.
Mając na uwadze, iż Gliwice podlegają ciągłemu rozwojowi i postępowi, Nasze Biuro Rachunkowe szczególnie zaprasza do współpracy młode firmy, które przez pierwszy miesiąc rozliczamy za 1 zł świadcząc przy tym usługi: księgowe, rachunkowe, kadrowe, itd. (szczegóły w zakładce „Oferta” oraz "Ceny").Misją naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.
 
Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych oraz udogodnień jakie oferują współczesne narzędzia. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę.
 
Oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja biura zapewnia kompleksową i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.
 
Założycielką naszego biura jest Pani Monika Kopciowska, osoba o ugruntowanej wiedzy .
Poniżej załączamy najważniejsze posiadane certyfikaty przybliżające fachowość i posiadaną wiedzę.