O nas

Nasze Biuro Rachunkowe zlokalizowane jest w Gliwicach i zostało utworzone w oparciu o ponad dwudziestoletnie
doświadczenie w branży podatkowo-księgowej.

Naszym fundamentem jest bardzo rzetelne oraz profesjonalne podejście do problemów każdego z naszych klientów.
Dzięki połączeniu profesjonalizmu i niewygórowanej cenie nasza księgowość zdobyła uznanie wśród właścicieli firm.

Mając na uwadze, iż Gliwice podlegają ciągłemu rozwojowi i postępowi, Nasze Biuro Rachunkowe szczególnie zaprasza
do współpracy młode firmy, które przeprowadzimy przez gąszcz przepisów księgowych, rachunkowych, kadrowych, itd.Założycielką naszego biura jest Pani Monika Kopciowska, licencjonowany księgowy, osoba o ugruntowanej wiedzy i doświadczeniu.

Misją naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz bieżące wsparcie w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Posiadamy licencję MF na prowadzenie ksiąg rachunkowych, a działalność nasza objęta jest ubezpieczeniem OC.
 
Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzimy korzystając z najnowocześniejszych programów komputerowych oraz udogodnień jakie oferują współczesne narzędzia. Dbając o bezpieczeństwo danych sporządzamy bieżącą archiwizację danych. Sprzęt komputerowy serwisowany jest przez wyspecjalizowaną firmę.
 
Oprogramowanie jest nabyte legalnie, posiadamy stosowne licencje na poszczególne programy użytkowe. Sprawna organizacja biura zapewnia kompleksową i indywidualną obsługę w zależności od potrzeb klientów.
 
Poniżej załączamy najważniejsze posiadane certyfikaty przybliżające fachowość i posiadaną wiedzę.